Atrakcja dla dzieci! Atrakcja na wesele!
"Bo wszystko co wyobrażalne jest możliwe !"

OFERTA
image Chcesz by organizowana przez Ciebie zabawa była niezapomniana?

Zaproś iluzjonistę, a będzie napewno niezwykła i niepowtarzalna.


Podczas występu dzieją się niesamowite rzeczy
m.in. takie jak

- pojawienie sie zwierzątka z ognia
- lewitacja oraz teleportacja banknotu
- znikanie i pojawianie chustek
- znikanie i pojawianie przedmiotów


PLENERY

Pokaz iluzji to wspaniała rozrywka podczas festynów, pikników, imprez plenerowych i masowych. W efektowny sposób można przyciągnąć uwagę wielu osób i zjednać publiczność. Szeroka gama trików scenicznych oraz triki z udziałem publiczności zapewniają wiele doznań zarówno dzieciom jak i dorosłym.
Widzowie jeszcze długo po pokazie będą pod dużym wrażeniem. Świetna rozrywka gwarantowana!


TARGI HANDLOWE I PROMOCYJNE

Pokaz iluzji to sprawdzony sposób podczas targów, wystaw handlowych i promocyjnych. Głównym zadaniem iluzjonisty jest zatrzymanie potencjalnych klientów i zainteresowanie ich działalnością danej firmy. Pokaz iluzji może naprawdę ożywić stoisko firmowe Użycie takiej formy reklamy produktu z pewnością wyróżni ofertę na tle konkurencji.


RESTAURACJE

Pokazy iluzji w restauracjach to skuteczny sposób na wyjątkową reklamę! Dzięki temu zdobycie nowych gości oraz dostarczenie rozrywki stałym klientom staje się o wiele prostsze. Wszystko dzieje się przy stoliku tuż przed nosami widzów. Występ iluzjinisty to sposób na zdobycie powracających gości, wiele osób lubi tego typu rozrywkę i z wielką przyjemnością przyjdzie ponownie do restauracji żeby zobaczyć to jeszcze raz.


DLA DZIECI

Dzieci bardzo lubią pokazy czarów i magii, śmieją się i dobrze bawią podczas występu. Przebieg występu : czynny udział dzieci w trikach, ciekawe historie i zaskakujące sztuczki, Ponadto istnieje możliwość nauczenia dzieci kilku prostych sztuczek magicznych, dzięki którym będą one mogły zabłysnąć
przed rówieśnikami w domu, lub w szkole.


OFERTA INDYWIDUALNA

pokazy iluzji na spotkaniach integracyjnych, okolicznościowych, występy w hotelach, ośrodki wypoczynkowe, sanatoria, program artystyczny dla przedszkoli, szkół i kolonii, spotkania, komunie, wesela, bankiety, biesiady, święta, dancingi, imprezy noworoczne, karnawałowe i inne...
Pobierz ofertę w formacie pdf

Błyskawiczny Kontakt

image

Kontakt w ciągu 5 minut

Jeżeli poniżej wpiszesz swój numer telefonu w ciągu maksymalnie 5 minut oddzwonie.

image

Numer telefonu: